O nás

Umíme v účetnictví
číst a dodáme řád
tomu vašemu

Účetnictví a podnikové finance mohou být cenným zdrojem při rozvoji vaší firmy, cenotvorbě, řešení strategických otázek, finančním plánování, sledování cash flow a podkladem pro organizační změny. Chcete vědět jak?

S kým se potkáte?

S kým se potkáte?

Ředitelka Ing. Dagmar Jelínková st. Ředitelka

Kromě vysokoškolského vzdělání je též absolventkou ACCA (Assodiation of Chartered Accountants) a držitelkou osvědčení „Oceňování podniku“, které získala na Mendlově univerzitě. V průběhu své podnikatelské činnosti se stala členkou Národního registru poradců a externí hodnotitelkou v rámci projektů Evropské unie. V roce 2012 byla finalistkou soutěže Manažer roku. Působila několik let v bankovnictví a ve výkonných pozicích několika korporátních společností. Získala mnoho zkušeností, které nyní předává klientům. Ve firmě působí v obchodní pozici a vykonává roli mentora pro začínající podnikatele.

Jednatelka Ing. Dagmar Jelínková ml. Jednatelka

Je absolventkou Podnikatelské fakulty Vysokého učení technického v Brně se zaměřením na podnikové finance a právní minimum. Je držitelkou IPMA Level D®. V rámci své podnikatelské činnosti se zabývá nákladovými audity, cenotvorbou, mapováním interních finančních procesů ve vztahu k částečné či komplexní rekonstrukci společností. Zajišťuje také akcionářskou a jednatelskou agendu obchodních společností. Ve firmě zastává výkonnou funkci jednatelky a správu financí.

Hlavní účetní Petra Bařinová, DiS. Hlavní účetní

Je absolventkou Veřejné správní akademie se zaměřením na finance a účetnictví, kterou doplnila dlouholetou praxí na různých účetních pozicích. Ve společnosti Kvitto se vypracovala na pozici hlavní účetní. Řídí odborně výkonný aparát a podílí se na komunikaci se zákazníky.

Benefity

Online vedení
účetnictví

Naším cílem je vždy zefektivnit proces oběhu dokladů a v maximální možné míře jej digitalizovat. Vždy však s ohledem na vaše očekávání. Přebereme na sebe i komunikaci s IT oddělením při tvorbě komunikačních přemostění softwarů. Ušetříme vám tak čas a energii, kterou je možné věnovat vašemu podnikání, a nikoliv starosti o účetní back office a účetní IT.

Více než 30 let
zkušeností

Praxi jsme získali v oblasti bankovnictví a na různých výkonných pozicích v rámci korporátní skupiny s širokým podnikatelským zaměřením (IT služby, věda a výzkum, development, obchod a prodej, e-shopy aj.). Díky tomu disponujeme výrazným oborovým přesahem potřebným k podnikatelskému nadhledu.

Budete nám
rozumět

Stává se vám, že si s účetní nerozumíte? Že se jí chcete na něco zeptat, ale nevíte jak? Tak nad tím raději mávnete rukou, a nedostanete proto potřebné výstupy? U nás ve vedení nejsou účetní, ale podnikatelky/manažerky, které vám srozumitelně sdělí, co z vašeho účetnictví vyčetly.

Komplexní
služby

V Kvitto se díváme na potřeby klientů komplexně. Nejenže zauditujeme stávající stav vašeho účetnictví z pohledu rizik a nevyužitých příležitostí, ale navrhované optimalizace vždy vytvoříme tak, aby procesně zapadly do vašeho podnikatelského plánu. Funkčnost nových opatření pak kontrolujeme.

Individuální
přístup

Nasloucháme a zhodnocujeme situaci našich klientů z jiné perspektivy než čistě účetní nebo daňové. Zohledníme tak komplexně procesní řízení, lidské zdroje, business plán ve vztahu k vašemu účetnictví. Na vstupním setkání provedeme analýzu již dosavadního účetnictví a navrhneme formu spolupráce.

Ušetříte čas
i peníze

Nemusíte řešit vlastnictví a aktualizace účetních programů. Ušetříte na správě serveru a pracovníkovi, který se u nás stará o všechny záležitosti související s informačními technologiemi. Outsourcingem ušetříte za celkové osobní náklady na vlastního zaměstnance včetně jeho školení a získáte odborně řízený a manažerský dohled.